25.5.

30. květen 2016 | 15.32 |

5646d46d46d4dk♥

Každý v sobě máme určitá pravidla, kterými se ve svých životech řídíme - jsou ale to pravé, co potřebujeme ke štěstí? .... Ne, jsou jen chvilková. Tak dlouho jsem se snažila žít "tak, jak se má.." Několik let jsem nad vším moc přemýšlela a teď se ptám sama sebe: "Co z toho jako máš?" Samozřejmě, že nic. Proč bychom nemohli být na chvíli zase dětmi, které tolikrát porušily pravidla a jsou vlastně ti šťastnější? Proč bychom se měli neustále něčím svazovat? Proč by měla mít naše rozhodnutí za každou cenu nějaká logická vysvětlení? Proč prostě neudělat něco, co nám přijde šílené a naprosto se to vymyká všemu, čeho jsme se doteď drželi? Je to tak prosté..... Někdy stačí jen povolit lana, která nám svazují ruce a začít konečně žít. Prostě se na všechno vykašli - teď a navždy! Pokud chceš změnu, musíš začít u sebe. Já vím, že se bojíš. Vím, že už tolikrát jsi začal být konečně šťastný a nakonec se to pokaždé pokazilo během chviličky. Vím, že Tvé srdce si přeje být znovu šťastné, chce, aby Tě někdo objal tak pevně, že by všechny ty polámané kousíčky zapadly zase na své místo jako chybějící kousek puzzle, které dotváří ten finální dokonalý obraz, který si s radostí pověsíš na zeď a budeš se jím denně kochat. Vím, že se v Tvé hlavě odehrává obrovská bouře. Vím, že momentálně vedeš válku se sebou samým a máš pocit, že snad nikdy neskončí, ale nevíš, že může skončit klidně hned, protože Ty si ji začal, Ty ji můžeš skončit a odejít bez jakýchkoli šrámů jako hrdina! Přestaň se ve všem pořád šťourat. Přestaň s tím věčným hledáním racionálního vysvětlení. Přestaň si neustále klást zbytečné otázky, které Tě jen brzdí. Přestaň řešit věci, které jsou zbytečné. Začni si věřit a ty otázky nebudeš potřebovat. Uvědom si, že i Ty máš nějakou svou cenu, kterou jen musíš odhalit a pak přestaneš dávat zbytečné slevy, které si stejně někteří lidé nezaslouží. Pak přijde ten pravý čas, kdy potkáš někoho, kdo tu Tvou cenu pozná a každým společným dnem bude jen růst, protože jsi sakra úžasný a on to bude vědět! Přestaň být nedoceněný. Zastav všechny své pochybnosti, všechny ty mylné názory, které vůči sobě máš. Buď pro sebe ten nejlepší a pak budeš dokonalý i pro někoho dalšího, ale s nespočetným množstvím sebekritiky a s neustálým podceňováním sebe sama to nepůjde, takže znovu - Ty jsi ten nejlepší!!!! Neptej se proč, nehledej důvody, proč by to tak nemohlo být, prostě si to jen opakuj a začni tomu věřit, protože to tak prostě je! Začni dělat, co si přeje Tvé srdce, ať už je to cokoli, protože přesně to je pro Tebe to pravé, protože vše, co si žádá, je právě ta úspěšná cesta za štěstím! 
Chybí Ti někdo? Tak mu to prostě řekni a přestaň se bát, že on to má jinak. Chceš někomu napsat? Napiš a přestaň si říkat, že se nechceš vnucovat, že nechceš psát první, protože vlastně nevíš, jestli o to stojí - k čemu Ti tyhle negativní myšlenky budou? Co z toho budeš mít? Jen hlavu jako pátrací balón a budeš jen čekat, čekat a čekat.

.. To jako štěstí nevypadá! ... Chceš někoho vidět? No tak to prostě udělej, co Ti brání? Co Ti stojí v cestě? Nic a Ty to víš! Nikdy a v ničem se neboj udělat první krok. Protože pokud to má být tak, jak si přeješ, bude to tak a pokud ne, jen ztrácíš čas zbytečným čekáním, které nakonec stejně k ničemu nebude. Chceš něco - cokoli - udělat? Jdi do toho a neřeš, co si budou myslet ostatní, protože ti, kteří si (stejně jako Ty) jdou za svými sny, nemají potřebu řešit cizí životy a ti, kteří tu potřebu mají, v životě nic nedokázali a nikdy nedokážou, jsou na to jednoduše slabí, takže jim ukaž svou sílu! Ukaž už konečně světu svou pravou tvář a shoď ze sebe masku! Buď takový, jaký být chceš. Dělej, co dělat chceš. Obklopuj se těmi, kterými se obklopovat chceš. Miluj, koho milovat chceš - bláznivě, bezhlavě, bez váhání, bez strachu, bez zbytečných otázek, naplno a navždy,.. Buď podle svých představ. Neváhej. Neptej se. Zbytečně nepřemýšlej. Nešťourej se v tom. Zbytečně to neřeš. Prostě "jen" - dýchej, žij, užívej si, dej stopku svému tmavému koutu pochybující duše, věř, že jsi báááječný, dávej lásku, buď tak trošku ´blázen´ a buď prostě šťastný, protože Ty jsi ta hvězda, to nejlepší, co svět potřebuje, to nádherné, skvělé a milující stvoření!!!... ♥ ♥ ♥ ♥ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře