9.6.

10. červen 2016 | 02.07 |

wegew

Kam se podělala všechna láska? Kam se vytratily všechny ty šťastné ženy, které odcházely v ten svůj "první večer" s růží v ruce? Kam se poděly všechny ty úsměvy, které byly vidět v ulicích? Proč jsou všichni tak jiní? Proč se všechno změnilo tak rychle? Proč jsme stejně nakonec sami? Proč bychom měli bojovat o něco, co je stejně zbytečné? Proč bychom se měli trápit všelijakými myšlenkami, které nás jen zraňují čím dál víc? Existuje vůbec osud nebo něco tomu podobné? Protože pokud ne, proč to vždycky dopadne stejně? Proč si navzájem ubližujeme? Proč je všude čím dál víc lhostejnosti k druhým lidem? Nebo je to jen pocit, který prostě občas v temných dnech přijde, když je tu zase ta myšlenka, která Ti říká, ať to vzdáš? Někdy se tak snažíme, aby to tentokrát vyšlo. Snažíme se pochopit toho druhého, i když je třeba složitý. Snažíme se do něj vcítit a zjistit, proč je takový. Snažíme se mu ukázat, že nám může důvěřovat, že my mu neublížíme. My mu nezlomíme srdce, my tu pro něj budeme, ať se děje cokoli, ať je jakýkoli, copak to nevidí? I přes všechny jeho zvlášnosti, přes všechny věci, které nás trápí, protože jim nerozumíme, jsme tady - odhodlané a připravené milovat každou jeho nedokonalost. Zvláštní... Říká se, že jsou ženy složité, ale řekla bych, že jeden muž dokáže být složitější než tisíce žen pohromadě. Někdy nás jeho chování dostane do fáze, kdy máme chuť to všechno vzdát, ale pak stačí jedna myšlenka na jeho úsměv a je to zpátky - ta neskutečná síla, která se v nás někde probudila, aby porazila všechny jeho vnitřní démony. Jsou to ale opravdu ´démoni´? Vždycky je to buď a nebo. Buď je takový, protože takový byl vždy, nebo jsme mu prostě lhostejné. Co je horší? Být mu lhostejné, smířit se s tím a jak se říká - čas všechny rány zahojí, nebo ta další varianta? Chtěli bychom takhle žít dál? - Všechno je na nás.. Nebudeme dostávat zprávy pro krásnější ráno, ani ty pro dobrou noc. Nemusíme kontrolovat telefony, protože on se nám neozve. Budeme jen čekat, jestli nás bude chtít vidět, ale nakonec budeme my ty, které se budeme muset ozvat první, protože on to prostě nikdy neudělá, i kdyby sebevíc chtěl. My budeme ty, které budou muset vymýšlet, co budeme dělat. My budeme vlastně tak trochu muži. Ale tak to přeci nechceme! Ale vzdát to, když pro nás tak moc znamená? Nemyslitelné... Jenže co dál? Naše trpělivost není věčná. Naše srdce nevydrží všechno. Naše hlava tolik otázek nesnese a když se ho zas a znovu zeptáme? Bude odpověď jiná? Nebo uslyšíme to samé - no joo, já jsem prostě takový... Jaký vlastně jsi? Co znamená to Tvoje "takový" .. ? Nejistota - to je to nejhorší, co všechno ničí. Každá žena, ať už se tváří jakkoli silně, v sobě má kousek té citlivé, malé holčičky, která čeká, až jí její statečný rytíř otře slzy, obejme ji a všechno bude zase dobré...... Vzdát se snů o rytíři, který o nás bude bojovat, nebo být sama tak trochu rytířem? - Doufat a dál s úsměvem na tváři snášet všechny ty zprávy bez odpovědi.

Všechny ty večery, kdy jdeš zklamaně spát, protože se zase neozval. Další dny, kdy se za ním těšíš, ale vlastně máš strach, protože víš, že všechno je jen na Tobě a čím víc se to blíží, tím víc máš chuť se na to celé vykašlat, protože sama to prostě neutáhneš?!? Stále častěji se ptám sama sebe - máš tohle zapotřebí? Stojí to za to? Chceš se vzdát svých ´ideálů´ a snů? Chceš dál jen marnit čas čekáním? Chceš žít v nejistotě? Znamenáš pro něj vůbec něco? Proč se snažíš, když mu nestojíš ani za to, aby se ozval? Proč chceš získat srdce někoho, kdo se ani nesnaží poznat Tebe, i když Ty se v jeho složitostech topíš denně? Změní se někdy nebo je to Tebou, protože jsi mu prostě ukradená? ... Není nic těžšího, než se v podobných situacích rozhodnout. 
Původně jsem z toho chtěla "vyždímat" zase něco pozitivního, něco motivačního, ale asi máme všichni právo jednou za čas si tak trošku poplakat, vypustit to ven, mít svůj den, kdy """nesnášíme""" celý svět a prostě počkat a snažit se z toho nezešílet............ Zase bude lépe....... ♥ 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře