Homosexualita

7. červen 2012 | 17.08 |
› 

:*

Homosexualita patří v dnešní době mezi nejžhavější témata. Stále lidé řeší, jestli je to správné, nebo není. Většina lidí to odsuzuje, přitom k tomu nemají důvod. Vydávají to za odporné, nechutné, urážející a pohoršující. Při tom jsou homosexuální páry úplně normální lidé se srdcem, kterým dokáží upřímně milovat. Není na nich nic odporného ani nechutného. Jsou to lidé jako všichni ostatní. Homosexualita není žádná nemoc‼ Homosexuální lidé mají právo žít šťastně a spokojeně se svým miláčkem, bez jakýchkoliv narážek a pomluv‼ Vždyť je to krásné, že se za to nestydí a ukazují světu svou lásku‼ Většina lidí to odsuzuje a přitom oni sami nemají žádného partnera či partnerku‼ Zajímalo by mě, jak by bylo jim na takovémto místě‼ Homosexuální vztah je vztah jako každý jiný‼ Je plný lásky, vzájemné důvěry, naslouchání, opory, porozumění, věrnosti, úcty. Kdo by si toto z nás nepřál? Zaručeně by si to přáli všichni. Tak proč je odsuzovat a odkopávat na druhou kolej? Láska je nádherná, ať už je mezi ženou a mužem, ženou a ženou, nebo mužem a mužem‼ Každý člověk má právo milovat toho, koho si jeho srdce vybralo‼ Odsuzování za takovouhle věc není nic příjemného. Ty opovrhující pohledy lidí, kteří na vás koukají skrze prsty. Ty urážky, pomluvy a naschvály, které lidé dělají‼ Je to nepochopitelné‼‼ Lidská inteligence je stále nižší ;) 

:))

Další věc, která mě opravdu štve a mrzí je,že odsuzují, když si homosexuální páry chtějí pořídit miminko. Vždyť jim v tom nic nebrání‼ Někdy se má mimčo mnohem lépe u homosexuálů, než u heterosexuálů;) .. Jsou to normální lidé, kteří můžou mít i normální rodinu :)) Přejme jim to a neodsuzujme‼

:P

Lidé, kterým to vadí, by se měli smířit s tím, že kvůli jejím narážkám a pomluvám nikdo nepřestane milovat toho, koho miluje a kvůli nim ani nevymizí homosexuální páry.

.... ;))

Láska je láska a nikdo ji nedokáže poručit, stejně tak, jako vlastnímu srdci :))

:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře