22.7.

22. červenec 2016 | 17.02 |

df6s5gv4f6d54g

Tak málo lidí si uvědomuje sílu svých snů a především svých myšlenek. Nejsme přeci na světe proto, abychom jen přežívali, jak to někteří lidé dělají (ano, taky jsem taková kdysi byla). To bychom přeci snad ani žádné myšlenky nepotřebovali. Neexistuje náhoda ani osud. Neexistuje nic, kde bychom měli napsané, jací budeme a co se nám přihodí. Všechno to jde z Tvé mysli, ať už vědomě, či nevědomě. Síla a obsah Tvé myšlenky tvoří Tvůj život.

Stále všude opakuji, abys odstranil všechno negativní, neřešil neřešitelné, netrápil se,.. A připomínám Ti to znovu. Protože cokoli, čeho se bojíš, cokoli, co nechceš, co Tě trápí, cokoli, na co myslíš a co prožíváš, k sobě přitáhneš. Jsi magnet všeho, na co myslíš. Víc negativních myšlenek znamená víc negativních situací a zmařených snů. Začni uvažovat optimisticky. Věř všemu, čemu věřit chceš - bez ohledu na to, jak to vnímá okolí. Na nich nezáleží. Je to Tvůj život, Tvé sny, Tvé štěstí. Začni věnovat čas a pozornost všemu, co chceš a ne tomu, co nechceš.

Nezapomínej na své sny. Věř jim. Věř v sebe. Jsi všemocný. Dokážeš to! Každou vteřinou můžeš myšlenkou změnit svůj život. Nic není nereálné. Žij a mysli tak, jako bys už měl všechno, po čem toužíš. Ono se to časem objeví. Nepochybuj, pak to fungovat nebude. Je to stejné, jako když se těšíš na zimní lyžování. Sice je léto, 30°C, ležíš u bazénu, ale nepochybuješ a netrápíš se tím, že se to nestane. Ty totiž víš, že zima přijde. Stejně tak přijde i to, co si přeješ. Stejně tak nevíš, jestli první sníh napadne 1. prosince, nebo 20. ledna, ale víš, že napadne - stejně tak musíš věřit, že Tvé přání se splní bez ohledu na datum. 

Budeš mít všechno, co chceš, to Ti můžu slíbit! Začni hned a buď už konečně šťastný..... ♥

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář