23.7.

23. červenec 2016 | 21.15 |

 weqwew

Bez dostatečné sebelásky úspěšným nebudeš. Nemluvím o namyšlenosti. Jde především o uvědomění si, že jsi sám pro sebe ten nejdůležitější člověk na světě a budeš s ním žít do konce života. Častokrát potkávám osoby, které by pro druhé obětovali všechno, co mají, dýchali by pro ně a na sebe zapomínají. Chtějí cítit lásku někoho druhého, aniž by si uvědomovali, že nejdřív musí milovat sami sebe, aby je mohl milovat někdo jiný.

Někdy se ptáme sebe sami, proč jsou na nás někteří lidé tak zlí, proč jsou tak krutí?! Jenže všechno to pramení z nás. Je to jedno velké zrcadlo - pochybuješ o sobě, pochybují o Tobě i druzí. Myslíš si, že nejsi dost dobrý - okolí Ti to dá najevo. Mnoho lidí (především ženy) si o sobě myslí, že nejsou krásné, tak jsou prostě osamělé a okolí je jako neatraktivní vnímá. 

Cokoli, co si o sobě myslíš, vyzařuješ. Je to taková neviditelná energie okolo Tebe, která k sobě přitahuje naprosto všechno, co si myslíš. Nemůžeš si teď začít říkat, jak jsi skvělý, úžasný a doopravdy si to nemyslet a čekat, že to bude fungovat. Musíš se to naučit a hluboko uvnitř sebe tomu věřit. Všechno je propojené se vším - hlavně s Tebou a Tvým myšlením.

Ať už tomu věříš, nebo ne, za cokoli, co se Ti kdy stalo a stane, si můžeš jen Ty sám. Sebeláska, úcta k sobě samému, pochopení vlastní ceny a dokonalosti není jen cesta k tomu, aby Tě okolí vnímalo jinak, je to celé úzce spjato i s úspěchem. Nikdy nebudeš úspěšný, pokud o sobě budeš smýšlet negativně a budeš o sobě pochybovat. Začni být dokonalý a začni se milovat. Někteří tvrdí, že dokonalost neexistuje, ale ano, existuje. Jen Ty sám máš jasnou vizi toho, jaký chceš být - tak takový buď a budeš dokonalý - sám pro sebe. A o tom to celé je.  Dokonalost je individuální, ale přesto prostě existuje. 

Nezáleží na názorech ostatních. Důležitý je jen Tvůj hlas. Až získáš svou dokonalost, sebeláska bude samozřejmostí, která přišla a ani nebudeš vědět vlastně jak. Pracuj na sobě a to především po psychické stránce. Věř, až budeš milovat sám sebe, budeš mít vlastně všechno. Opravdové a dlouhotrvající štěstí pochází z Tebe, ne z okolí.

Buď šťastný sám se sebou. Buď svůj nejlepší přítel, který Tě nikdy nezradí a nikdy neodejde. Buď, jaký být chceš. Uvědom si, že jsi skvělý a nezapomínej na to, pak dokážeš "nemožné." Všechno jde z Tebe. Ty jsi středem svého vesmíru. Ty jsi strůjcem svého štěstí. Ty píšeš, řídíš a vytváříš svůj život. Tak si konečně splň své představy a zahoď pochyby spolu se strachem. Dokážeš to. Dokážeš naprosto cokoli. Zázraky budou na denním pořádku... ♥  

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře