30.7.

5. srpen 2016 | 06.33 |

gfbfbnfg752gj

Někdy potřebujeme být v ústraní, abychom si všechno uvědomili. Pouť, všude ta kouzelná, problikávající světýlka, hlasitá hudba, letní vůně, spousta lidí,... Je zvláštní to všechno pozorovat. Dřív jsem měla jasnou představu o dnešním dni, ale teď je to jinak. Za poslední týdny jsem si vytvořila svůj svět, který se víc a víc uzavírá a stává se pevnějším. Zjistila jsem, že určité osoby ve svém životě nepotřebuji, ačkoliv jsem si roky myslela něco úplně jiného. Došlo mi, že mým snem už dávno není být oblíbená a tak nějak "středem dění." Uvědomila jsem si, že chci být středem vesmíru sama pro sebe. Začínám svůj svět naprosto milovat. Stavím mu pevné základy a neporazitelné stěny. Neuzavírám se do sebe, nestraním se ostatním, jen je momentálně ten nejlepší čas začít se pár měsíců věnovat sama sobě. Mám své sny, ze kterých jsem vytvořila jasné cíle, ve kterých mi nesmí nikdo "překážet." A o tom to celé je.

Ne o samotě a "stranění se," ale o tom, najít to něco, co Ti dá jasný signál - ano, takhle to zvládneš, tohle potřebuješ,... Sám musíš vědět, co to je. Musíš to najít a nepolevit. Štěstí nezáleží na ostatních, začíná u Tebe. Ujasni si, co chceš, najdi cestu, vytvoř si svůj spolehlivý plán a jdi si pro to. Je jedno, co si kdo myslí (možná proto jsem na chvíli "zmizela z dohledu"). Záleží jen na Tvém hlase a na tom, co chceš Ty. 

Začni milovat cestu, po které ses vydal, i když bude ze začátku těžká a budeš to chtít vzdát. Časem se stane Tvou drogou, Tvou každodenní rutinou. Zvládneš naprosto všechno, co budeš chtít a pro co budeš ochotný bojovat. Kdyby to bylo lehké, dělal by to každý - nebuď jako ostatní, ukaž jim, že je možné úplně cokoliv a že to zvládneš! Ti, co Ti teď říkají, že je to nemožné, budou potom Tvými fanoušky! Jednoho máš už teď - mě!! 

Vím, že je to těžké, ale bude to stát za to. Vím, že budeš chtít říct STOP, ale nevzdávej se! Nezklam sám sebe, s tím by se Ti žilo opravdu těžce a to je mnohem horší, než počáteční zoufalství. Je to jen pocit. Je to jen jedna z myšlenek, které Tě chtějí ovládnout a zastavit. Staň se pánem své mysli. Vyhraj boj sám se sebou. Jediná Tvá překážka je Tvůj strach a pochyby - znič to! Máš nad sebou absolutní moc, tak ji začni využívat.Věř si, věř svým snům, budeš je mít! Zvládneš to! Ovládni sám sebe. Jen silní vítězí a Ty jím jsi - zapamatuj si to! ♥

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře