2.8.

7. srpen 2016 | 14.32 |

efber65456be46br

Jsme obklopeni tolika lidmi, kteří se vzdali svých snů, jsou sami pro sebe neúspěšní, nedokázali, co si přáli a budou Ti říkat, že to taky nezvládneš. Nenech se zmást. Neúspěšní lidé si nepřejí vidět úspěch někde jinde. Vyvolává to v nich závist, nenávist, zklamání ze sebe sama a úspěšným dnes prostě není přáno. Budou se Tě snažit zastavit, vymluvit Ti to, přesvědčit Tě, že na to nemáš, že je to bláznivé, hloupé, nemožné a nejsi na to dostatečně dobrý a blá blá blá...... Tvým úkolem je makat na tom ještě víc. Ukaž jim, že jsi král! 

Lidé jsou zlí, i když se tváří přívětivě a zdají se být milí. Nauč se odhalovat pravé tváře. Obklopuj se jen těmi, co v Tebe věří, i kdybys nakonec zůstal sám - někdy je to tou nejlepší volbou. Je lepší být sám s vědomím, že budeš mít vše, po čem toužíš, že něco dokážeš a posuneš se zase o level výš, než být obklopován lidmi, kteří Tě "milují" jen do chvíle, než se Ti něco povede. Těmi, kteří Tě "milují" jen v případě, že se Ti nedaří. 

Buď šťastný sám se sebou. Jsi jediný člověk, s kterým budeš až do konce života. Nemáš možnost od něj odejít a musíš s ním žít. Všechno to začíná u Tebe a ve Tvé hlavě. Tvé tělo je jen nástrojem pro uskutečnění Tvých myšlenek. Cokoli, co dokážeš ve své mysli vymyslet a dokážeš si to představit, dokážeš i zrealizovat. Cokoli, kdekoli, kdykoli,...

Je jedno, kdo jsi, kolik Ti je let, kde teď právě jsi, s kým jsi,.... Svůj život můžeš začít měnit hned teď. Nenech se zastrašit. Nenech se zastavit okolím a už vůbec ne sám sebou. Strach, pochyby, bolest, zoufalství,... - to nejsou překážky! To jsou jen stavy, které Tě na chvíli zmátnou, ale Ty z nich musíš udělat to, co Tě posune dál. Jsou pohonem k dalším činům. 

Věř sám sobě. Neposlouchej "rady" ostatních. Plánuj. Realizuj. Nevzdávej se. Zbav se všeho negativního. Změň svůj svět k lepšímu. Miluj se... ♥ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 2.8. kolemjdoucí, čtoucí 07. 08. 2016 - 17:41
RE(2x): 2.8. srdce 18. 08. 2016 - 19:11