10.8.

10. srpen 2016 | 17.11 |

n5456d

Všechno to závisí na Tobě. Na tom, jak myslíš, co děláš a kým se obklopuješ. Často necháváme ve svém životě osoby, o kterých si mylně myslíme, že je potřebujeme a že bez nich nedokážeme žít. Nauč se rozlišovat ty pravé přátelé a ty, kteří se jimi jenom tváří. Pravého přítele poznáš snadno - je tu pro Tebe stále, ve dne i v noci. Je to ten člověk, který Ti pomůže, když to potřebuješ. Vyslechne Tě, pochopí Tě, nevysměje se Ti. Je tu stále a ve Tvém srdci má stále místo, které se nedá ničím a nijak nahradit. Lepší je mít pár vyvolených, než hromadu falešných "přátel." Je to na Tobě, koho do svého života pustíš a komu naopak ukážeš dveře. Pokud v Tebe někdo nevěří, neměl by stát po Tvém boku. Pokud není schopný udržet si své místo a dokázat Ti, že si ho zaslouží i v případě, že jsi na dně, nemůže s Tebou létat, až se dotkneš nebes.

Všechno se to točí jen kolem Tvých myšlenek. Ty určuješ směr svého života. Vždy máš na výběr. Zahoď pochybnosti, strach,... Přestaň se vymlouvat, litovat se, brečet, stěžovat si! To ti nepomůže. Začni se svým životem něco dělat. Prvním Tvým krokem a Tvým úkolem je změnit své myšlení. Buď optimista. Přestaň se hroutit z věcí, které už stejně nezměníš. Přestaň se dívat zpět, hleď dopředu a užívej si každý přítomný okamžik. Ujasni si, co bys chtěl. Vysni si svůj život, svou osobnost, stanov si jasný plán a jdi si pro to. Nic Ti nestojí v cestě - jen Tvůj vlastní strach, ale i ten pramení z Tvé hlavy - znič ho! Žádná překážka není nepřekonatelná. Žádná zeď není nepřemožitelná. 

Udělej ze svých negativních myšlenek své tvořívé myšlenky, které Tě dovedou ke svému vysněnému cíli. Nezahazuj nic, po čem toužíš, kvůli neúspěchu. Záleží jen na Tobě, jestli se jím necháš sejmout, nebo se stane Tvým pohonem kupředu. Záleží na Tobě, kterou cestu si vybereš. Je na Tobě, jestli se necháš svou bolestí zničit, nebo jestli přejde v Tvou změnu. 

Pamatuj si, že žádný úspěšný člověk si neprošel vyšlapanou cestou. Musíš si svou cestu najít sám. Nikdo neříká, že to bude snadné, ale vždycky to bude stát za to. Vždy je lepší dělat něco pro své sny a pro své štěstí, i když to bude trvat dlouho, i když to bude těžké, než sedět na zadku a nedělat nic. Buď lepší než ti všichni okolo Tebe. Buď lepší sám pro sebe. Není ostuda spadnout. Je ostuda spadnout, zůstat ležet a vzdát se svých přání. To dělají jen nuly a to Ty nejsi! Nedovol sám sobě selhat. Ukaž všem, že na to máš. Nedopusť, aby Ti poté všichni mohli říct - my Ti to říkali. Ne! Buď svým vlastním týmem, svou vlastní motivací, podporou,... Ty jsi ten vítěz! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře