Odpuštění - cesta ke svobodě

20. únor 2017 | 20.53 |

n5dfh5df

          Určitě už sis prožil ty těžké chvíle, kdy Ti někdo ublíží, zlomí Ti srdce, zradí Tě,.. Přemítáš si to ve své mysli stále dokola a nemůžeš se zbavit všech těch negativních pocitů - bolest, nepochopení, zrada, výčitky, zklamání,.. Odpusť, protože odpuštění je správná cesta, jak znovu najít svůj klid. Nech to všechno plavat, čas stejně nevrátíš zpátky a celou situaci svým trápením nezměníš, ublížíš pouze sám sobě. 
          Najdi v sobě pochopení. Zlost a hněv Tvé srdce nevyléčí, bude na sebe nabalovat jen další hromadu negativních pocitů. Věř, že ne vždy je nám ublíženo úmyslně. Ale ať už je to tak, či tak, vždy je jen na Tobě, jak se k celé situaci postavíš. Od Tvých myšlenek a pocitů se bude dál odvíjet Tvůj život. Vím, že si říkáš, že to není Tvá vina, ale to na tom nic nemění. Někdy nám do života vstoupí mnoho špatných událostí, za které neneseme vinu, ale Ty z nich musíš vytvořit zkušenost, která Tě něčím obohatí.
         Neztrácej čas obviňováním, hádkami nebo případnou nenávistí. Pokud se chceš opět cítit svobodný a volný, odpoutej se od zloby. Najdi opět svou vyrovnanost, svou hrdost a buď i přes všechno zlé opět šťastný, protože štěstí je to, co si přeješ a to, co si doopravdy zasloužíš. ♥ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Odpuštění - cesta ke svobodě 24. 02. 2017 - 18:19
RE: Odpuštění - cesta ke svobodě kolemjdoucí, čtoucí 24. 02. 2017 - 18:21