Láska ve třech

23. únor 2017 | 11.19 |
› 

sd54v65sd4v

          U jednoho článku se mi objevil komentář, co si myslím o lásce ve třech a že by si daná osoba přečetla něco pozitivního na toto téma. Řekla jsem si, proč ne?! Ráda píšu na základě cizích přání a na tom, co zajímá mé čtenáře (takže pokud i Ty máš něco - cokoliv - klidně mi to také napiš dolů do komentáře). Sice to není běžné téma, o kterém si lidé dennodenně povídají při odpolední kávě, ale možná tím lépe.
          Láska může mít spoustu podob, které se mnohdy nedají logicky vysvětlit. Láska sama o sobě nemá vysvětlení, nedá se úplně pochopit a nemá ždná omezení a pravidla. Láska prostě buď je, nebo není. Já osobně si nedokážu představit, že by mé srdce patřilo více lidem, ale to neznamená, že někdo jiný to tak cítit nemůže - jen proto, že miluji déšť, neznamená, že bude zastávat názor, že není lepší období než podzim - to je naprosto stejné.
         Ať už je to vztah dvou žen a jednoho muže/dvou mužů a jedné ženy/tří žen, nebo tří muží, pořád je to vztah. Pokud se na tom shodly všechny strany, nevidím v tom žádný problém. Stejně jako láska ani vztah nemá nikde psáno, jaký musí být. Všechno si vytvořili lidé mezi sebou. S něčím začali, "určili" tomu konkrétní podobu a cokoli, co se od jejich nastavených "norem" liší, je vnímáno za špatné nebo divné. Jenže tak to není.
         Pokud se lidé navzájem milují, proč by spolu nemohli být? Svůj život bychom neměli prožít podle cizích požadavků, řídit se tím, co se komu ne/líbí. Vždycky to budeš pouze Ty, kdo se svým životem bude, nebo nebude spokojený. Ty žiješ ve svém těle, Ty víš, co Tě ne/dělá šťastným, Ty žiješ se svými myšlenkami, Ty to všechno budeš cítit ve svém srdci. Takže pokud Tě toto dělá šťastným a naplňuje Tě to, jen do toho.
         Nikdy a v ničem nezáleží na tom, co si myslí naše okolí. Můžeš dělat všechno podle cizích očekávání, ale i přesto se VŽDY najde někdo, kdo Tě zkritizuje. Navíc budeš nešťastný. Budeš cítit, že Ti něco chybí, že nejsi spokojený. Bude to, jako když žiješ cizí život, který se Ti nelíbí a nemáš kam utéct. Žij tak, jak chceš a s kým chceš. Lidé, kteří jsou v Tvém životě a mají Tě rádi, to pochopí. Lidé, kteří v něm nejsou, Ti nestojí za to, abys kvůli nim popíral sám sebe a svá rozhodnutí a přání.
         Miluj jich kolik chceš, koho chceš a jak chceš. Pokud jsou spolu lidé šťastní, naplněni láskou a porozuměním, pak žijí svůj šťastný a pro ně dokonalý život, který nám - ostatním - může být jedno a není důvod se v něm šťourat a veřejně ho rozebírat. Mnohdy jsou tito lidé "bohatší" než většina těch, kteří je kritizují nebo shazují, protože jsou šťastní - šťastní PO SVÉM. Přidej se k nim....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Láska ve třech kolemjdoucí, čtoucí 24. 02. 2017 - 18:04
RE: Láska ve třech kolemjdoucí, čtoucí 25. 02. 2017 - 17:19