TEĎ je ten správný čas

28. únor 2017 | 14.46 |

17021724_1898496410437549_6017

          Nezáleží na tom, v jaké jsi momentálně situaci, jaké máš problémy, kolik věcí Tě trápí, jaké starosti na sobě nosíš, kde jsi, kdo jsi,.. Pokaždé je právě TEĎ ten správný čas na lepší život. Netrap se tím, co bylo a co už stejně nezměníš. Neměj strach z toho, co přijde, protože to máš ve své moci jen Ty. Jediný, kdo může pomoct svému srdci, aby se znovu cítilo spokojené a tlouklou s láskou, jsi Ty.
          Kašli na všechny věci, které Ti denně lámou srdce. Vyjdi ven, užívej si sluníčka a žij teď a tady. Mysli jen na to krásné, co máš teď před sebou. Soustřeď se pouze na to úžasné, co ve svém životě máš a pokud si myslíš, že nic takového v něm nenajdeš, jednoduše si to vytvoř. Vysni si svůj dokonalý život, dodej své představě víru a jediné, co pak musíš udělat, je být šťastný a nepřestávat věřit. 
          Cokoli si dokážeš představit, to je vždycky naprosto reálné. Cokoli a vždy! Ale s pochybami a s neustálým trápením nikdy nikam nedojdeš, proto je znič. Každou vteřinou jsi blíž svému dokonalému životu, jen si to zapamatuj, začni tomu pevně věřit a za chvíli poznáš, že i samotná cesta dodá Tvému srdci ten správný pocit a to, co mu schází. Osvoboď se od minulosti, naplánuj si budoucnost, žij přítomným okamžikem a naplň svůj život láskou, harmonií a vším POZITIVNĺM.. ♥ 
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře