Neboj se být odlišný

7. březen 2017 | 10.50 |

AAEAAQAAAAAAAAJaAAAAJGJkOTA1Nm

          V životě potkáš spoustu lidí. Když se rozhlédnu okolo sebe, zdají se být všichni vlastně úplně stejní. Stejné zájmy, činnosti, náplň jejich životů, názory,..,.. Vždycky jsem měla pocit, že mezi ostatní lidi ve svém okolí nezapadám. Čím jsem starší, tím víc se v tom utvrzuji. Dřív jsem z toho bývala nešťastná. Mé dny jsem trávila o samotě, neměla jsem skoro nikoho, s kým bych si mohla normálně popovídat, protože mě nechápali. Neměla jsem ráda sama sebe a jednoduše jsem si připadala špatná, méněcenná, divná,..
          Čím víc jsem se snažila poznat lidi okolo sebe, tím víc jsem si začala uvědomovat, že možná jsem pro společnost "ta divná, zvláštní,.." ale začala jsem to mít ráda a chápat to. Chci tím říct, že možná jsou v Tvém životě dny, kdy se cítíš odstřižený od ostatních lidí, přehlížený, nepochopený, ale nemusí to znamenat, že jsi špatný. Nejsi! Většinou se sejde velká skupina lidí, zastávající stejné věci, která "divné" lidi nikdy nepřijme mezi sebe. V dnešní době je naprosto "normální," že lidé, kteří mají v hlavě jasno, mají své velké sny, touhy, cíle, bojují za ně a ignorují kritiku a řeči, že to nedokážou a že jsou naprostí blázni, nejsou podporováni a nikdo se nesnaží jim porozumět (až na pár výjimek).
         Úspěch se v dnešní době moc ´netoleruje.´ Je čím dál víc závistivých lidí, kteří Tě budou ze začátku shazovat, znemožňovat, pomlouvat. Budou se Tě snažit zastavit a dokázat Ti všemi možnými prostředky, že na to nemáš, že je to nereálné, protože sami nikdy nic nedokázali, tak proč by měli podporovat někoho jiného a přát někomu jinému jeho úspěch, když sami nemají vlastně vůbec nic a nemají odvahu začít o cokoli bojovat a mnohdy ani žádné sny nemají?!? Až si jednoho dne všechny své sny splníš, budou si hrát na nejlepší kamarády, ale Ty jim nesmíš dovolit, aby se jimi stali. Nikdy nezapomínej, kdo při Tobě stát, když sis procházel peklem. Ten jediný si zaslouží stát po Tvém boku, až budeš zářit štěstím.
          Buď takový, jaký být chceš a to bez ohledu na to, co si o tom myslí Tvé okolí. Někdy nás můžou nejvíc zklamat a nechápat lidé, kteří jsou nám nejblíž, ale to není důvod, aby ses snažil jakkoli změnit. Je to Tvůj život, Tvá volba, Tvé rozhodnutí, Tvé sny, Tvá cesta,.. Bude to někdy hodně těžké, budeš se cítit sám, ale vždycky to nakonec bude stát za to. Být "divný" je v pořádku. Nesnaž se zapadnout mezi většinu, ve které mají všichni stejnou cestu, která nikam nevede. Buď svůj, vyšlapej si vlastní cestu, nepotlačuj Tvá přání, Tvé sny, dodej Tvému životu radost podle TVÝCH představ a buď šťastný. ♥

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Neboj se být odlišný kolemjdoucí, čtoucí 07. 03. 2017 - 17:38
RE(2x): Neboj se být odlišný srdce 07. 03. 2017 - 19:40
RE: Neboj se být odlišný kolemjdoucí, čtoucí 08. 03. 2017 - 06:32