Nevzdávej se

1. květen 2017 | 19.06 |

wefew5s4d5

          Kdykoliv budeš mít chuť to vzdát, nedělej to. To je totiž přesně ten okamžik, kdy jsi k pocitu spokojenosti už jen kousek. Také mám dny a období, kdy postrádám smysl všeho, ale to nás učí být silnějšími lidmi a naplno si užívat vše krásné. Postupem času jsem si uvědomila, že své vnitřní bouřky překonávám stále rychleji a mnohem snadněji než dřív.
          Samozřejmě přijdou chvíle, kdy si stále říkám - proč zrovna já? To jsem snad "prokletá?" Stále ten samý scénář dokola, pořád ty stejné konce a stejná trápení,.. Jenomže ne nadarmo se říká, že všechno má svůj důvod. I když můžeš mít pocit, že už snad nikdy  nemůže být dobře, že už nikdy nebude nic v pořádku, protože těch špatných věcí už je obrovská hromada, není tomu tak.
          Z každého trápení, z každého nevydařeného "příběhu" si vždy něco vezmi. Vím, že to bolí, ale neber to jako trest. Ber to jako možnost získat další zkušenost. A až těch zkušeností bude dostačující množství, pak přijde to, po čem toužíš. Tohle všechno je pouze začátek cesty. Někdy si musíš projít dlooouhou stezkou, která je plná zklamání, nepochopení a překážek, aby ses probojoval o kus dál, kde už se cesta bude zdát snesitelnější a hezčí. Pak už budeš jen budovat a dláždit cestu podle svých představ a podle svého vlastního výběru.
         Dny (nebo klidně i roky) momentálního neštěstí stojí za to vydržet, aby byl Tvůj život navždy šťastný, stálý a kvalitní. Všechno špatné Tě teď "pouze" připravuje na vše, co přijde a co Tě udělá šťastným. Čím víc trápení, tím víc vnitřní síly a tím víc si pak budeš svého štěstí vážit a maximálně si ho užívat. Na to se přeci počkat vyplatí. Nevzdávej se a buď nadále silný jako dodnes, brzy uvidíš výsledky. Vytěž ze svého neštěstí co nejvíc pro svůj prospěch.. ♥

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře