Dej do toho všechno!

6. srpen 2017 | 02.07 |

20375986_1983782211908968_8719

Mít svůj sen, svůj plán je prostě nejvíc! Je to Tvůj každodenní pohon kupředu. To něco, co Tě ráno donutí vstát z postele. To, při čem se Ti rozbuší srdce. To, co Tě naplňuje a dává Tvým dnům smysl. Je jedno, jestli máš jeden sen, nebo jich máš 10. Jsou Tvé, jsou reálné a budeš je mít! Ať už je to kreslení, zpívání, hraní, focení nebo třeba sen o velké prosperující firmě, Ty to prostě dotáhneš do konce!
Roky jsem z hlavy nemohla dostat představu, jak budu stát na pódiu a s obrovským štěstím zpívat všem těm zářícím očím. Představu, až budu s nekončící láskou podepisovat svou první knížku. Představu, kdy budu mít dostatek možností "změnit svět" a každý den pomáhat tomuhle 'zlomenému světu,' aby se mělo co nejvíc lidí dobře.
Dloouho jsem sbírala odvahu. Ale teď bych své dny, které mají smysl, nevyměnila za nic!! Přestaň se bát. Neposlouchej nikoho, kdo v Tebe nevěří. Vytvoř si jasný plán a jdi si pro to, co miluješ!! Začni dělat, co Tě naplňuje. Jdi si pro svůj život, který Tě bude každou vteřinou bavit! Dej do toho všechno. Dej do toho svou víru, své přesvědčení, své srdce a slibuji, že to budeš mít!!! Zasloužíš si to. Zasloužíš si všechno, o co jsi schopný bojovat!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře