Buď trpělivý..

19. září 2017 | 07.29 |

21558535_2016946108592578_3421

Někdy Ti někdo ublíží tak, že máš pocit, že si přišel o vše, co mělo smysl. Cítíš zklamání, které nikdy nebylo větší. Myslíš si, že už nikdy nebude nic v pořádku. Nikdy Ti nebylo tak hrozně. Ubližuješ lidem, které máš rád, jsi protivný, jsi na dně, jsi zlomený,.,.
Ale tohle je pokaždé ten okamžik, kdy rosteš!!! Okamžik, kdy se po probuzení znovu objeví Tvé sny. Znovu najdeš správnou cestu, motivaci, chuť jít dál. Je to jako restart dosavadních neúspěchů. Čím častěji budeš zklamaný, čím častěji Ti někdo ublíží, tím budeš silnější, produktivnější a tím dřív se ze všeho dostaneš - někdy postačí se z toho vyspat a ráno budeš opět na správném startu plný sil a odhodlání.
Klidně křič, plakej, nadávej, ale nikdy nedovol, aby to trvalo déle než jednu noc a nedovol, aby Tě to zastavilo při cestě za Tvými sny!
Někdy prostě přijdou taková zklamání, která nejsme schopni ignorovat a potlačit, ale každé z nich Tě má posunout dál a pomoct Ti být lepším. Neber to jako trest, ber to jako dar, díky kterému budeš jednou žít svůj úžasný, dokonalý a hlavně šťastný život!
Buď silný a trpělivý, zvládneš to!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře