Láska přes internet ♥

15. říjen 2013 | 20.24 |
› 

 Omlouvám se za delší odmlku, ale nějak nestíhám spojit blog se školou, obzvlášť teďka ten čtvrtý, poslední rok maturity.. :))
Dalším tématem je láska přes internet :) .. Velmi dlouho jsem váhala, jestli to zařadit mezi rubriku: "Láska" .. "Milý deníčku" a nebo "Můj příběh" ..  Protože tento text bude vlastně mým vyprávěním a zároveň úvahou, ba dokonce i výlevem mých myšlenek, prostě jako vždy vším možným i nemožným dokupy :D :)) ..

love for net

Určitě to znáš také, někdo si tě přidá na FB, začneš si s tou osobou psát a nijak to nevnímáš. Říkáš si: "mm, jsem zvědavý/á, jestli to bude jako vždycky - párkrát si napíšeme a nakonec se vymažeme z přátel a nic z toho.." Jenže tentokrát je to jiné. "Zvrtne" se to v něco jiného......

Začalo to před pár dny, sdílela jsem svou fotku na jednu z mnoha lesbických seznamek. Pár slečen mi tam ten svůj *LIKE* dalo a chytlo se jich jen málo, které mi napsaly do zpráv. Některé mi píšou do teď, ale není to ono a i mezi nimi je i ONA. Nebylo by hezké, kdybych stále psala: ona, proto poprvé udělám výjimku a nebudu psát ani v třetí osobě ani beze jmén jako vždy - určitě to bude i snáze pochopitelné.. :)) ... ... ... Takže, slečna "neznámá" se jmenuje Anetka.. Když mi okomentovala mou fotku, nebrala jsem to nijak v potaz, prostě jsem ji poděkovala a klikla jinam. Pak mi ale napsala do zpráv. Říkala jsem si - tak proč ji neodpovědět, třeba bude fajn ;) .. Jelikož už byl večer, psali jsme si jen chviličku. Další den, v sobotu, se mi ráno v 9 hodin ozvala. Psali jsme si až do večera, poprvé jsem pocítila něco nepopsatelného. Něco, co mi říkalo, že tohle dnešním večerem neskončí. A můj pocit byl správný, píšeme si denně, píšeme si dopisy.. Mm, dobře, tenhle bude první (:D) .. Je to tak romantické a kouzelné psát si dopisy, každý den otevírat schránku, jestli už to náhodou nepřišlo a čekat, co tam bude a pak si vše schovávat.. :')) ... Kdykoli mi napíše, jsem z toho úplně pryč, její fotky mám v mobilu, myslím na ní dnem i nocí, představuju si den, kdy se konečně uvidíme, vždy se cítím tak šťastně a spokojeně.. Ano, i tyhle krásné pocity mají své ALE!! Toto ALE bohužel není zrovna malé. Jsem šťastná, když mi píše, ALE říkám si: "má to smysl?" .. Velmi o tu slečnu stojím, ale je tak z daleka, ona se blíž dostane až o prázdninách a upřímně.. Čekat 9 měsíců? Bojím se, že to nevydržím já a nebo ona.. Mohla bych za ní jet já, ale lhát rodičům a zničit tak jejich důvěru? Jelikož by mě v životě takhle daleko nepustili.. Je daleko více otázek, které mě pronásledují.. Je zvláštní, jak si člověk dokáže někoho oblíbit přes pár vyměněných písmenek... :3

Je vůbec žít virtuálním světem správná věc? Není lepší se s někým seznámit osobně a mít tu možnost se vidět? Co když se jedna strana rozhodne ujet takový kus cesty a ta druhá strana tam nebude? Je vůbec bezpečné někomu tak bezmezně důvěřovat? Spousta lidí na to má názor takový, že na druhé straně nemusí být krásná mladá dívka, ale ošklivý starý pedofil.. No, tuhle variantu zavrhuji ihned a to z toho důvodu, proč by si starý pedofil hrál na homosexuální dívku? A vůbec - má tolik fotek, že je to naprosto vyloučené :) Jenže, co ty další otázky? Co když ji to přestane bavit a já budu jen tak sedět a čekat na ni, místo toho, abych hledala své štěstí blíž?! Nikdy bych neřekla, že může být tak strašlivě těžké, rozhodnout se zrovna v tomto případě. Mám velmi mnoho "internetových přátel," se kterými si třeba píšu i 2 roky, jenže k těm nic necítím a klidně si na naše setkání počkám další dva roky, ale tohle je jiné. Je vůbec možné zamilovat se do pár poskládaných písmenek a do pár fotek? Není to spíš jen nějaké poblouznění? Ale proč by mi poblouznění náhánělo pocit strachu, že odejde.. Bezmoci, že s ní nemohu být, úzkosti, že ji nemohu obejmout a proč by mi to vhánělo slzy do očí při pomyšlení na to, že je tak daleko?! .... Přála bych si přenést se přes tento rok a žít rok příští, to už ji budu přeci jen o několik kroků blíž, doufejme, přeci jen už to nebude tak zkličující.. :))

Snad jen milé/í slečny/chlapci, přeju Vám, aby jste Vy na své cestě za láskou byli šťastní.. ♥

PS: Je to úplný mix všeho možného dohromady - myšlenek, vyprávění, úvah, pocitů, ale doufám, že je to alespoň maličko srozumitelné :) A pokud i Vy máte s něčím takovým zkušenost či tím teď procházíte, můžete to napsat dolů do komentářů a popřípadě říci, jak Vy jste byli úspěšní a jak jste dopadli.. Budu se těšit!! :))) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Láska přes internet ♥ tlapka®pise.cz 15. 10. 2013 - 22:21