Objev své životní štěstí

23. leden 2014 | 13.17 |

Říká se, že štěstí i neštěstí je záležitostí duše. Něco na tom určitě bude. Uběhlo mnoho měsíců, co jsem se trápila.. Každý den, každou noc.. Nemohla jsem spát, stále jsem nad něčím musela přemýšlet, cítila jsem, jakoby se mi srdíčko rozpadalo a v mé duši nebyl klid... Přišla jsem ale na něco, co mi pomohlo a proto se o to s Vámi chci podělit, protože úsměv na Vašich tvářích je pro mě nejdůležitější.. :))
Vlastně je to strašně zvláštní, protože to, co pomáhalo mému stresu, aby se ještě více zvětšoval, je teď to, co mě motivuje dál.. A tou věcí je maturita.. Neříkám, že každý, kdo chce být šťastný, musí zrovna teď být ve čtvrtém ročníku na střední škole, ale právě ta zmiňovaná maturita mi otevřela oči... Asi se ptáš proč......
Jak jsem psala, dlouhou dobu jsem se trápila a to především kvůli lásce a na to všechno se navalovaly další problémy, ale... Jednoho dne jsem si uvědomila, že nesmím žít pro ztracenou lásku a řešit jen okolní věci, ale i sama sebe.. Začala jsem se věnovat věcem, které se týkají maturity, začala jsem se více starat o to, co dělám a hlavně proč to dělám.. Každý si musí uvědomit, že cokoli dělá, dělá jen a jen pro sebe.. On sám je strůjcem všeho zla, či naopak dobra, které ho obklopuje.. Musíš se více starat o to, aby Ti bylo dobře, dělat věci, které máš rád, i když je to třeba jen nějaká maličkost.. Musíš si najít něco, co Tě naplňuje.. Jako třeba v mém případě - naplňujeme mě můj budoucí sen - studovat na VŠ v Praze a tak si za tím jdu.. Myslím na to každý den, snažím se o to a nakonec se vše zdá růžovějším a v mé mysli se otevírá více a více nadějí ve všelijaké věci - v novou lásku, v nový život.... Každý z nás si určitě něco přeje, tak se na to zaměř a jdi si tvrdě zatím, i když Ti někdo bude říkat, že je to špatné, tak ho neposlouchej.. Je to Tvůj život, Tvé sny a jde o to, aby ses Ty cítil krásně, spokojeně a v Tvé duši byl klid a harmonie.. Opravdu k celkovému štěstí stačí jen si něco vysnít a snažit se to plnit.. Sama jsem tomu ze začátku nevěřila, ale teď po několika týdnech začínám pozorovat obrovské změny.. Opravdu se cítím báječně, stresové situace překonávám o dost snadněji.. Cítím se sebevědoměji a mé srdce praská štěstím.. :)) Takže si pamatuj -> Žij svůj sen!! :))) Dokážeš cokoli řekneš, i když teď tomu třeba nevěříš, časem tomu uvěříš.. :)) ... Jsi to Ty, kdo si určuje svou životní cestu, své štěstí, tím, kým chceš být.. Tak se neboj, hrdě se postav a i když Ti to bude někdo vymlouvat, jdi si za tím... Jde jen a jen o Tebe a o Tvé spokojené srdíčko!! :))

fjmtzkjtzk

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře