Můj život a má zklamaní - pokračování :))

8. únor 2012 | 14.22 |

Tady je pokračování mého příběhu :))) Snad zaujme :P :))

...............Klekl si k ní, dal ji pusu na tvář a řekl ji, že ji má rád jako kamarádku, ale nevěděl, že právě to slovo kamarádka ji rozpláče ještě víc.. Chtěla tam zůstat kvůli němu, tak kamarádce řekla, že u ní spát nebude.. Kamarádka ji vrazila facku!! ... Ona zůstala sedět na židli a vedle ní byli i jeho kamarádi.. S jedním šla ven, vyměnili si čísla, líbali se, povídali si.. chtěla prostě jen naštvat svého bývalého přítele... Pak se vrátili zpátky... To za ní ale přišel další jeho kamarád a s ním šla také ven, ti dva si jen povídali a kouřili. Asi po 10-ti minutách se vrátili zpátky nahoru. Sedla si na své místo a nevnímala už jeho kamarády. Koukala jen na něj, jak se líbá s ostatníma slečnama. Pak za ní opět přišel, seřval ji jako malou holku, na co si hraje, proč neodešla s kamarádkou, a že se chová jako kurva!! Sebrala se, šla dolů a sedla si na lavice opřené u zdi. V tu chvíli ji došlo, že nemá v noci kde spát. Čekala několik hodil, pak vyšel on a jeho kamarád, ptal se ji, jestli má kde spát, odpověděla mu jen, že ne.... Měl dobré srdce a i přesto, že se na ní zlobil, ji vzal k němu domů. Po cestě se usmířili, povídali si a on ji zase začal líbat a objímat. Šli ruku v ruce k němu a doma ji řekl, že s ní chce zase spát, ale už jen nezávazně, jako kamarádi. Souhlasila a naivně doufala, že se do ní zamiluje. V jeho posteli prožili další krásné milování, i když všude svým známým tvrdil, že nic mezi nima už nebylo. Nevadilo ji to, nepotřebovala, aby to každý věděl, stačilo ji, že to ví ona. Další den strávila opět u něj. Opakoval se minulý večer a mezi nimi proběhla další vášnivá noc. Na konci víkendu musela jet domů, už si ale bohužel nepsali.

Po pár dnech na ni byl zase zlý, zase mu někdo něco řekl. Už ji nevěřil, nechtěl ji ani vidět. Její zklamání pokračovalo. Věděla, že kdyby s ním hned nezačala chodit a nikomu nikde nic neříkala, mohlo být třeba vše jinak. Vše byla její vina!! Nedalo se to vrátit. Několik měsíců protrpěla v ohromné bolesti, proplakala dny i noci, každou vteřinu myslela jen na něj, pak ale bohužel potkala někoho jiného a začal její další zamotaný příběh............

Do cesty se ji připletl další kluk. Seznámila se s ním přes svou velmi dobrou kamarádku, se kterou chodila do třídy. Viděla ho u ní na fotce a okamžitě se ji zalíbil. Přidala si ho na facebooku a nechala to být. Začal ji psát, nevěřila tomu a myslela si, že za něj píše jeho ségra. Ale nebylo to tak. Opravdu ji psal on. Jeden den spala u své kamarádky, pochopitelně tam byl i on. Usmála se na něj a on ji pozdravil. Na první pohled ji učarovaly jeho nebesky modré oči a dokonalý úsměv, při kterém prokukovala roztomilá rovnátka. Hrozně se ji líbil. Podle, skoro denního psaní, si myslela, že je i povahově skvělý. Nechával ji spát na své posteli, aby nemusela spát na zemi a on spal v obýváků s mamkou a malinkým bráškou. Na jednu stranu ji to potěšilo, ale na druhou by byla radši, kdyby tam spal s nima.

Nikdy se ji ráno nechtělo odcházet pryč, nejradši by v jeho blízkosti zůstala napořád. Při každém odchodu se otáčela, ale neviděla ho, jen ten modrý panelák plný vzpomínek, na který hledí každý den při každé cestě autobusem do školy a ze školy.

Byla neskutečně spokojená, když si psali, konečně se její zlomené srdce dostávalo do normálu. Jednou se rozhodla a zeptala se ho, jestli se mu líbí a měla by u něj šanci. Trošku ji překvapilo, že odpověděl ANO. Nemohla tomu uvěřit, začala si myslet, že mezi nima bude třeba i něco víc než jen přátelství.

Při psaní se jednou ze srandy "pohádali."  Využila situace a nějak z toho všeho vznikl z její strany "trest."  Domluvili si čas a místo, nebo spíš ona to domluvila, on nikdy nechtěl nic vymýšlet a vše nechával na ní. Za pár dní se vydala na svou dobrodružnou cestu. Žaludek měla sevřený jako v okovech, srdce ji tlouklo jako o závod, hlavou se ji honily samé myšlenky, co a jak bude probíhat. Vystoupila z autobusu a směřovala ke svému oblíbenému paneláku. Pár minut cesty ji připadaly jako hodiny. Když už byla u dveří, stlačila 3x zvonek, přesně tak, jak byli domluvení. Stála tam a skoro nedýchala, v tom ale spatřila tu známou tvář, která na ni zdálky koukala. Otevřel dveře a ona vešla dál.....

:) ...Pokračování příště... (:

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře