Jednou...

14. leden 2016 | 13.52 |


ngngfn
Jednou přijde den, kdy potkáš někoho, pro koho budeš znamenat celý svět. Já vím, že teď tomu nevěříš. Vím, že už ses nespočetněkrát zklamal. Vím, že jsi zlomený a hledáš naději v káždém novém záblesku. Vím, že Ti to zas a znova nevyšlo. Snažíš se být lepším. Snažíš se být něčím vyjímečný. Být něčím, o co by každý stál. Být ten dokonalý, který je ve snech každého druhého člověka. Jenže Ty jsi skvělý! Nemusíš se měnit. Nemusíš začít dělat něco, čím všechny ohromíš, aniž by Tě to bavilo. Nemusíš dělat vůbec nic. Jsi báječný přesně takový, jaký jsi. Nehoň se za něčím, co Tě nenaplňuje. Věř, že jednoho dne, ať už kdykoli a kdekoli, spatříš někoho, s kým budeš šťastný do konce života. Láska se na nic neptá. Nikde není psáno, kdy a kde ji potkáš. Nemá žádnou definici a nedá se nijak přičarovat. Buď je a nebo není. Buď tím, kým jsi. Přesně tak jsi nejlepší. Nikdy se nezavděčíš každému. Nikdy se nebudeš všem líbit. Nikdy po Tobě nebude toužit celý svět. Ale vždy přijde někdo, kdo by pro Tebe obětoval všechno, co má. Nevzdávej se. Nezahazuj vše za hlavu. Nepodceňuj se. Nezavrhni lásku jen proto, že už si tolikrát skládal své srdíčko zpátky dohromady. Nezahazuj své sny o věčné lásce. Ona opravdu existuje. Chce to jen čas. Na to, co si opravdu zasloužíš, se vyplatí čekat. Možná Ti teď přijde, že je proti Tobě snad celý svět, že Ti nikdy nic nevychází. Cítíš se tak slabý, bezcenný a naprosto k ničemu. Ale tak to není! Jsi úžasný!
Nehledej nikoho, kdo Ti bude opakovat, že jsi sexy - najdi si někoho, kdo Ti řekne, že jsi krásný/á! Nehledej nikoho, kdo bude "slintat" nad Tvým pozadím - najdi si někoho, kdo bude milovat pohled do Tvých zářivých očí. Nehledej nikoho, kdo nedokáže ocenit zlatavý lesk Tvé nádherné duše. Nehledej nikoho, kdo se nedokáže dotknout Tvého srdce. 
Nikdy nedopusť, aby ses vzdal svých vnitřních "ideálů" jen proto, že zatím nemáš na dosah ani minimum. Věř všemu, co si přeješ. Poslouchej své srdce. Neztrácej víru v dobré lidi a především v sebe. Nikdy nesmíš ze své mysli smazat pohádku, kterou sis tam napsal, protože jednoho dne přijde a budeš králem. 
Jsi skvělý, úžasný člověk, i když momentálně úplně zlomený, ale jednoho dne budeš zase vzpříma hledět na svět a budeš milovat každou vteřinu svého krásného života po boku toho, koho nejenom že miluješ, ale kdo miluje Tebe. Se svými sny dojdeš nejdál. Cokoli, co si přeješ, je správně. Cokoli, co naplní Tvé srdce tak, jak má, je tou správnou volbou. Všechno, čemu nikdy nepřestaneš věřit, přijde, nikdy nevíš, jestli už to není někde blízko. Buď tím, kým jsi bez ohledu na to, jestli se to někomu zamlouvá, jednou Tě bude někdo milovat se vším, co ne/máš..... ♥ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře