25.3. - 26.3.

27. březen 2016 | 17.56 |

 Na úvod prvního "deníčkového" článku bych jen chtěla říct, ať některé části, prosím, berete s rezervou, například ten konec.. Jsou to jen momentální pocity a ne vždy musí být pozitivní, i když už se mi v jednom z komentáří objevilo, že s tím optimismem jsem se už musela narodit, tak tady je důkaz, že tomu tak ne vždy musí být.. :)

Takže.. :)


fdsbdf

Tři hodiny ráno. Mé oči hledí stále na Tvou fotku. Několik hodin uběhlo a já se nezmohla na nic jiného. Každou noc to samé. Je to má "noční můra." Hlavou se mi honí stále ty stejné otázky, ale odpovědi nenecházím. Nikdo mi je nepoví. Neustálé bolestivé záchvaty pláče se střídajícím se strachem ve mně vyvolávají tolik známou bezmoc. Naprosté zoufalství ve mně dřímá dál a dál. Několik let a každým dnem se jeho síla násobí. Každým dnem je mé srdce "obohaceno" o dalších několik věčných jizev. Každý den se jeho tlukot zrychluje, jeho bolest prohlubuje a má láska sílí. Tvá vůně v mé hlavě, Tvé polibky na mých rtech, Tvé ruce na mém těle, Tvá slova uvnitř mě - to vše je tak živé, tak skutečné. Jak rychle přijdeš, tak rychle odejdeš a já se sama sebe ptám, zda to nebyl jen sen, jen krásný přelud?! Víra v to, že Tvé srdce bude v mých dlaních s prolínajícím se faktem, že ho má a ničí někdo jiný je k zbláznění. Denně si přehrávám náš pohádkový příběh, který se nikdy nestane a já budu jako nikdy nepolíbená Šípková Růženka a Ty můj princ, který uvázl ve spárách té, která mi pošlapala sen a ´zaklela´ celé království. Můžu křičet, plakat, zoufale se snažit odstranit všechny ty pocity, které v sobě schraňuji, proklínat své měkké srdce, ale Ty mé volání nikdy neuslyšíš. Jako bych mluvila cizí řečí. Nezbývá mi nic jiného, než koukat na vaše fotky, nechat se tím unášet a sama sebe utěšovat tím, že vím, že bych vše udělala jinak, než ona, ale jednou přijde ten, který mou čistou lásku ocení, i když už teď je mi jasné, že nikoho už milovat neumím. Znám tolik příběhů, kdy vyhrála "láska na druhou," ale nerozumím jim. Když miluješ, tak miluješ. Jednou, opravdově, bezhlavě, věčně a bláznivě. Tak moc si s Tebou přeji být, zahrnovat Tě svou nekonečnou dávkou lásky, být Tvoje, být vedle Tebe v dobrém i ve zlém, navždy, až mi to přerůstá přes hlavu, ztrácím rozum, nedokážu myslet na nic jiného, jen hledám nelogická řešení, jak z toho pryč a všechno to trápení skončit. Každé nové ráno bez Tebe, každé nadechnutí mě bodá jako miliony neviditelných nožů s právě nabroušeným ostří, které se mi zas a znova zarývají do srdce. Každou minutou jsou všechny ty rány hlubší, bolestivější a stále dokola jen potlačuji slzy, i když mé oči mě neposlouchají. Vím, že už to dlouho nezvládnu. Tak moc Ti chci říct, že Tě miluji, ale vím, že Tvá odpověď by byla posledním, smrtelným zarytím do mého srdce. Kdykoliv odcházíš, mé srdce Tě bezmocně volá zpátky, ale má ústa jsou němá, nedokáží přes všechnu tu bolest nic říct.

Stojím na zapáleném mostě, jeho plameny nabírají na síle, cítím horko, nesnesitelně to pálí, ale doufám v to, že se už konečně proměním v popel, který bude jednoho dne poletovat na památku mé věčné lásky. Doufám konečně ve vysvobození, ale právě v tu chvíli zhasne i poslední plamínek a já jsem opět tam, kde jsem byla - jen s dalšími šrámy. Dál zatínám zuby, tiším křik svého srdce, mlčky odcházím, předstírám, jak jsem silná, vyrovnaná, připravená jít dál, ale ve skutečnosti vím, že je to jen příprava na další bezesnou noc, na další hořící most svých pocitů. Vím, že musím být silná, než si můj král vezme princeznu z vedlejšího království, pak teprve přijde můj den. Den, kdy se navždy osvobodím a tohle všechno si s sebou odnesu na křídlech hodně vysoko nad mraky, protože nikdy žádný král svou královnu neopustil. Byla bych jen jedna z dvorních dam, které svého krále jen tiše obdivují, ale mé srdce by nedokázalo mlčet, neskrylo by, jak silně krvácí. Stala bych se, můj milý Romeo, Tvou Julií a bezeslov odešla. Buď bych za svůj čin skončila v pekle, nebo v nebi jako padlý anděl............. ♥ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 25.3. - 26.3. hroznetajne®pise.cz 27. 03. 2016 - 18:24
RE(2x): 25.3. - 26.3. srdce 27. 03. 2016 - 18:28